Apie mus

 

​- natūralių, ekologiškų prodrukų: augalinių aliejų, aukštos kokybės eterinių aliejų, grynų hidrolatų (gelių vandens) ir kitų natūralių produktų, reikalingų kosmetikos gamybai ir individualiam naudojimui tiekėjas. Pagrindinis mūsų tikslas ir nenuginčijamas prioritetas - kokybė ir saugumas. Sparčiai populiarėjant natūralumo propagavimui, vis daugiau žmonių atsisuka į gamtą ir joje ieško to, ko jiems reikia. Siekiame, kad žmonės nenusiviltų gamta, nes pati gamta mus nuolat aprūpina tuo, kas geriausia, deja, kartais patys žmonės tai sugadina savo veiksmais.Mūsų tiekiami natūralūs ir organiški augaliniai aliejaiyra gryni, nerafinuoti, šalto spaudimo. Šaltasis spaudimo metodas garantuoja, kad bus išsaugomos geriausios vaisiaus savybės išgaunant aliejų. Rafinuojant alijeų ne tik žūsta dauguma naudingųjų savybių, tačiau aliejaus išvalymui naudojamų cheminių medžiagų likučiai tai pat dažnai lieka žaliavoje, kas gali sukelti nepageidaujamas reakcijas.

 

Organiški aliejai išgaunami iš organiškai užaugintų augalų. Organiniai produktų sertifikatai garantuoja, jog augalai yra auginami ir aliejai spaudžiami laikantis organiškų produktų reguliavimo reikalavimų (pvz., augininant augalus nenaudojami pesticidai).

Aukščiausios kokybės eteriniai aliejai: suteikia nesuskaičiuojamą gausybę naudų sveikatai, odos priežiūrai, nervų, virškinimo, kvėpavimo takų sistemoms ir kt.

Gryni gėlių vandenys (hidrolatai) yra šalutinis produktas, išgaunamas eterinių aliejų distiliavimo metu. Priešingai nei eterinių aliejų skiediniai, mūsų hidrolatai (natūralūs gėlių vandenys) turi vandenyje tirpių savybių, kurių nėra net pačiuose eteriniuose aliejuose

 Žaliavų kokybė

Natural-Supply.com siekia užtikrinti maksimalią žaliavų kokybę bei saugą. Žaliavos iš daugybės skirtingų tiekėjų yra pasirenkamos tiek pagal jų matomas charakteristikas (spalvą, kvapą, konsistenciją), tiek pagal chemines charakteristikas, patvirtinamas žaliavų kokybės tyrimų sertifikatais. Visos prekės turi MSDS sertifikatus, kuriuos pateikia tiekėjas.