Argano aliejus - stebuklas plaukams

Suaugęs žmogus turi vidutiniškai apie 100.000-150.000 plaukų ant galvos. Netekti nuo 20 iki 100 plaukų per dieną yra normalu, todėl keletas plaukų ant drabužių ar šepečio dar nebūtinai reiškia pavojaus signalą. Tačiau, jei plaukų slinkimas darosi intensyvesnis ir ima varginti, derėtų tuo susirūpinti, kol dar ne per vėlu. Su plaukų slinkimu susiduria tiek vyrai, tiek moterys.

Plaukų slinkimo priežastys:

Plaukų slinkimui įtakos turi daugybė priežasčių. Stresas, netaisyklinga mityba, mineralų trūkumas, plaukų džiovinimas, tiesinimas, dažymas, vaistai, paveldimumas, žalingas aplinkos poveikis, hormonai, netinkamos cheminės priemonės – visa tai silpnina plaukus, juos pažeidžia, o ilgainiui sukelia plaukų slinkimą. Kas sukelia šią problemą ir kaip jos atsikratyti?

Mitybos įpročiai

Norėdami turėti sveikus ir natūraliai blizgančius plaukus, visų pirma turėtumėte pradėti nuo gyvenimo būdo ir mitybos pokyčių. Rekomenduojama valgyti pakankamai šviežių vaisių ir daržovių, vengti riebaus ir greito maisto. Be abejo, labai svarbu nepamiršti racioną papildyti įvairiais vitaminais: vitaminas A skatina plaukų augimą, vitaminas B5 jaunina galvos odą ir apsaugo plaukus nuo silpnėjimo, vitaminas B3 yra atsakingas už kraujo apytaką ir jos stimuliavimą plaukų folikuluose, vitaminas E atkuria pažeistus plaukus, maitina ir stabdo plaukų slinkimą.

Aplinka

Ultravioletiniai spinduliai neigiamai veikia ne tik odą, bet ir plaukus. Tiesioginiai saulės spinduliai silpnina plaukus, juos išsausina, atima blizgesį. Be to, plaukai gali būti žalojami ir kitų aplinkos veiksnių: jūros vanduo, vėjas, baseinas, pirtis. Dažniausiai nuo šių veiksnių apsisaugoti padeda tinkamas galvos apdangalas.

Plaukų priežiūros priemonės

Šiandien plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas yra tikrai labai didelis. Tad darosi sunku išsirinkti tikrai gerą ir kokybišką priemonę. Būkite atsargūs su cheminėmis priemonėmis plaukams, tokiomis kaip plaukų dažai, putos, lakas, netgi kai kurie šampūnai ir kondicionieriai. Netinkamai parinktos priemonės su kenksmingais cheminiais priedais ne tik neduos naudos, tačiau gali ir labai pakenkti - sukelti alergines reakcijas, plaukų slinkimą, susilpninti plaukus. Dabar itin kritikuojami natrio laurisulfatai, kurių yra daugumoje putojančių priemonių. Gali būti, kad kenčiate nuo alergijos šiems produktams net to nepastebėdami - tiesiog plaukai yra silpnesni, linkę riebaluotis, galvos oda pleiskanoja, niežti. Kol neatsisakoma šių produktų ir kol plaukai neatsistato į natūralią būseną, tol duaguma nesupranta, kokia žala išties buvo padaryta. Tad rekomenduojama pirmenybę teikti natūralios sudėties produktams ir grynoms medžiagoms (aliejams ir netgi kai kuriems maisto produktams).

Šukavimas

Nevarginkite plaukų pernelyg dažnu jų šukavimų. Pakanka plaukus šukuoti 2-3 kartus per dieną. Procedūrai rinkitės kuo natūralesnį šepetį ar šukas retais danteliais, kad išvengtumėte pešimo, o tuo pačiu ir žalos plaukams. Niekada nešukuokite šlapių plaukų.

Aksesuarai

Įvairūs galvos apdangalai, stipriai aptempiantys galvą, trukdo galvos odai kvėpuoti, sumažina deguonies patekimą, o kartu ir stabdo kraujo apytaką. Tad tuomet, kai nėra būtinybės, leiskite pailsėti plaukams ir galvos odai. Žinoma, esant dideliam karščiui ar šalčiui, o taip pat tiesioginiams saulės spinduliams galvos apdangalas yra būtinas. Taip pat rekomenduojama atsisakyti kitų plaukų aksesuarų (gumelių, smeigtukų, sagučių, lankelių), kurie stipriai suveržia plaukus taip juos silpnindami.

Plaukų formavimas

Nuolat naudojant plaukų džiovintuvą, tiesintuvą, garbanų formavimo žnyples plaukai yra pažeidžiami karščiu, išsausinami ir netenka blizgesio. Pažeidus plaukų struktūrą, jie ne tik atrodo negyvi, tačiau ir ima slinkti. Dėl to, norėdami sveikų ir gražiai atrodančių plaukų, venkite jų formavimo karščiu, o jeigu tai daryti būtina - visuomet naudokite nuo karščio apsaugančią priemonę.

Stresas

Stresas ir neigiamos emocijos yra pagrindinės plaukų slinkimo priežastys. Stresas sutrikdo normalią medžiagų apykaitą plaukų folikuluose, kas neleidžia plaukams pasisavinti pakankamai naudingųjų medžiagų, todėl plaukai pradeda kristi. Stresas kenkia visam organizmui, todėl reikia stengtis kovoti su juo. Jei nepavyksta pašalinti streso šaltinio, tuomet jį mažinti labai padeda sportas, meditacija ir panašūs saviraiškos būdai.

Argano aliejus. Argano aliejus yra natūrali pirmos pagalbos priemonė plaukams. Drėkinantis ir maitinantis plaukus, giliai įsiskverbiantis į plauko vidų, aliejus leidžia pasiekti nuostabių ir greitų rezultatų, o vitaminai E ir F atstato pažeistus plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Daugybė antioksidantų šiame aliejuje padeda sustiprinti plaukų natūralų atsparumą aplinkos veiksniams. Argano aliejus taip pat gydo išsišakojusius plaukų galiukus. Ilganiui plaukams suteikiamas natūralus grožis, kuriuo galima didžiuotis.

 

Įsigykite Argano aliejaus pigiau: