Gėlių vanduo (hidrolatai)

Kas yra hidrolatas?

Sąvoka “Hidrolatas” naudota jau nuo senų senovės. Visiems žinomos grožio deivės Nefertitė, Kleopatra, kaip teigiama šaltiniuose, taip pat žinojo ir naudojosi stebuklinguoju gėlių vandeniu. 
Hidrolatas - tai šalutinis produktas, kuris susidaro eterinių aliejų išgavimo proceso metu. Distiliuojant augalą apie 100oC temperatūroje, naudojamas tik grynas vanduo, be jokių priedų. Tokio proceso metu, distiliuotas vanduo virsta garais, kurie vėliau vėl kondensuojasi į vandenį, vadinamą hidrolatu. Vanduo, pereidamas per augalą garų forma, įgauna visas gerąsias augalo savybes ir netgi mažą dalį eterinio aliejaus. Būtent todėl, kokybiškas, natūralus hidrolatas turi sodrų aromatą ir daugybę naudingų savybių. Dauguma populiariųjų cheminių tonikų ar losjonų toli gražu negali prilygti natūralaus, kokybiško hidrolato teikiamai naudai ir gerosioms savybėms. 

 

Кaip naudoti hidrolatą?

 • Vienas pagrindinių hidrolatų panaudojimo būdų - vietoj toniko, ryte ir vakare ant švaraus veido. NaHidrolatastūraliu hidrolatu ne tik atgavinsite ir tonizuosite odą, tačiau kartu ir puoselėsite jos grožį.
 • Natūralūs hidrolatai itin naugingi paakių odai - rožių ar ramunėlių vandeniu suvilgyti kompresai greitai pašalins akių paburkimą ir sumažins ratilus po akimis.
 • Taip pat hidrolatus rekomenduojama naudoti dienos bėgyje kaip veido purškiklius, kurie atgaivina odą ir suteikia jai šviežumo pojūtį ir išvaizdą.
 • Natūraliu hidrolatu rekomenduojamą skalauti plaukus, taip sumažinant šiurkštaus šampūno ar kieto vandens neigiamą poveikį plaukams. Taip pat hidrolatu galite purkšti sausus plaukus. Taip juos ne tik pamaitinsite, tačiau ir suteiksite gaivų aromatą.
 • Sumaišę natūralų hidrolatą su mėgstamu augaliniu aliejumi pasigaminkite tobulą dvifazį veido valiklį, kuris naudojamas vietoj pienelio ideliai nuvalys nešvarumus padės išlaikyti švarią ir skaisčią veido odą. 

 

Kaip išsirinkti hidrolatą?

ODAI:

PLAUKAMS:

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Pelargonijų vanduo
  Maloniųjų, arba rožiakvapių pelargonijų lapeliai rasote rasoja aromatinėmis molekulėmis. Toks gaivios rasos pojūtis ilgai išlieka ir ant odos, kai ji papurškiama pelargonijų vandeniu. Pelargonijų vanduo aromatingas, su puošnia rožių kvapo gija.  Pelargonijų vanduo pasižymi odos sekrecijas re..
  2.99€
 • Ramunėlių vanduo
  Anthemis Nobilis, Geogard 221 (0,6%) Gėlių vanduo, taip pat vadinamas hidrolatu, hidrozoliu - tai vanduo, susidarantis eterinių aliejų distiliavimo proceso metu kaip šalutinis eterinių aliejų produktas. Gėlių vanduo (hidrolatas) naudojamas odos priežiūroje, aromaterapijoje, namų apyvokoje. Jis ga..
  2.99€
 • Rožių vanduo
  Rosa damascena, Geogard 221 (0,6%) Gėlių vanduo, taip pat vadinamas hidrolatu, hidrozoliu - tai vanduo, susidarantis eterinių aliejų distiliavimo proceso metu kaip šalutinis eterinių aliejų produktas. Gėlių vanduo (hidrolatas) naudojamas odos priežiūroje, aromaterapijoje, namų apyvokoje. Jis gali..
  2.99€