Ramunėlių vanduo

Ramunėlių vanduo

Prekės kodas: Chamomile water
Prieinamumas:
Sandėlyje
Kaina: 2.99€

Galimi pasirinkimai

Tūris:

Aprašymas

Ramunėlių vanduo

Anthemis Nobilis, Geogard 221 (0,6%)

Gėlių vanduo, taip pat vadinamas hidrolatu, hidrozoliu - tai vanduo, susidarantis eterinių aliejų distiliavimo proceso metu kaip šalutinis eterinių aliejų produktas. Gėlių vanduo (hidrolatas) naudojamas odos priežiūroje, aromaterapijoje, namų apyvokoje. Jis gali būti naudojamas vietoj veido toniko, kūno purškiklio ir kitų odos priežiūros priemonių arba įtraukiamas į jų sudėtį. Namų apyvokoje, gėlių vandenys dažnai naudojami skalbinių, rankšluosčių bei patalų atnaujinimui, gaivos suteikimui ar tiesiog kaip oro gaivikliai. Atsipalaidavimui ir geriausių hidrolatų savybių įsisavinimui galite juos naudoti aromaterapijoje garinant, maudantis, kt. Hidrolatai gali turėti tam tikrų, vandenyje tirpių medžiagų, kurių nėra to paties augalo eteriniame aliejuje.

 

Ramunėlių vandens nauda

Švelnusis ramunėlių vanduo puikiai tinka vaikų priežiūrai. Ramunėlių vanduo gali būti naudojamas nuraminti sauskelnių sudirgintą odą. Dėl priešuždegiminių ir randus mažinančių savybių, ramunėlių vanduo gali būti naudojamas gydant bėrimus, aknę, nudegimus ir žaizdas. Antigrybelinės savybės ramunėlių vandenį daro naudinga priemone prižiūrint nagus bei pėdas. Antispazminės, raminančios savybės ramunėlių vandenį daro nepriekaištinga priemone atsipalaidavimui, relaksacijai, ramiam miegui, nuotaikos pakėlimui. Ramunėlių vanduo yra plačiai naudojamas kaip nuostabi priemonė tamsiems paakiams gydyti.

 

Dokumentai:

  • MSDS

 

Ši informacija yra informacinio pobūdžio. Ji neturėtų būti laikoma mediciniu patarimu. Natural-supply.com nesiekia suteikti medicininių patarimų ir receptų. Prieš pradėdami naudoti žaliavas medicininiais tikslais pasikonsultuokite su gydytoju ar specialistu.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras