Rožių vanduo

Rožių vanduo

Prekės kodas: Organic rose water
Prieinamumas:
Sandėlyje
Kaina: 2.99€

Galimi pasirinkimai

Tūris:

Aprašymas

Rožių vanduo

Rosa damascena, Geogard 221 (0,6%)

Gėlių vanduo, taip pat vadinamas hidrolatu, hidrozoliu - tai vanduo, susidarantis eterinių aliejų distiliavimo proceso metu kaip šalutinis eterinių aliejų produktas. Gėlių vanduo (hidrolatas) naudojamas odos priežiūroje, aromaterapijoje, namų apyvokoje. Jis gali būti naudojamas vietoj veido toniko, kūno purškiklio ir kitų odos priežiūros priemonių arba įtraukiamas į jų sudėtį. Namų apyvokoje, gėlių vandenys dažnai naudojami skalbinių, rankšluosčių bei patalų atnaujinimui, gaivos suteikimui ar tiesiog kaip oro gaivikliai. Atsipalaidavimui ir geriausių hidrolatų savybių įsisavinimui galite juos naudoti aromaterapijoje garinant, maudantis, kt. Hidrolatai gali turėti tam tikrų, vandenyje tirpių medžiagų, kurių nėra to paties augalo eteriniame aliejuje

 

Rožių vandens nauda:

Rožių hidrolatas - nuostabus odos drėkiklis. Normaliai, sausėjančiai, brandžiai, gyvybingumą praradusiai odai.

Rožės vėsina ir labai švelniai sutraukia.

Drėkinkite rožių vandeniu odą, prauskitės juo, dėkite jį į kosmetiką, darykite su juo kompresus ir kaukes, atjauninančias ir atpalaiduojančias vonias, sėdimąsias voneles po gimdymo, naudokite dušams ir bidė pačiai prabangiausiai asmeninei higienai.

Rožių vanduo galėtų būti vadinamas tiesiog prieinamesne alternatyva vertingam ir brangiam rožių eteriniam aliejui. Rožių vanduo yra naudingas ir tinka visiems odos tipams. Su grybeliu kovojančios savybės rožių vandenį daro itin tinkamu nagų ir pėdų priežiūrai. Priešuždegiminės ir randus gydančios savybės daro rožių vandenį naudinga priemone gydant žaizdas, ir įvairias odos problemas. Antispazminės, cirkuliuojančios ir stimuliuojančios rožių vandens savybės padeda atsipalaiduoti, suteikia gaivumo skalbiniams, ramina nervus ir mažina įtampą.

 

Ši informacija yra informacinio pobūdžio. Ji neturėtų būti laikoma mediciniu patarimu. Natural-supply.com nesiekia suteikti medicininių patarimų ir receptų. Prieš pradėdami naudoti žaliavas medicininiais tikslais pasikonsultuokite su gydytoju ar specialistu.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras