Ledаs - gražios ir jaunos odos receptas!

Trečiadienio patarimas Jums: ledаs - gražios ir jaunos odos receptas!
 
Odos tonuso pakėlimas ledo kubeliais yra dažnai rekomenduojama priemonė odos priežiūros specialistų ir jau išmėginusių žmonių. 
 
Kaip šaltis veikia Jūsų odą?
 
Pridėjus ledo kubelį prie veido, iš pradžių pajuntate šaltį, oda šiek tiek parausta, kraujagyslės susitraukia, tačiau greitai vėl išsiplečia. Viso šio proceso metu yra suaktyvinama kraujotaka, dėl to oda įgauna šviežesnę, gyvesnę ir sveikesnę išvaizdą. Ilgainiui naudojant, ledas gali padėti:
 
- sumažinti poras
- kontroliuoti riebalų išskyrimą
- sustabdyti priešlaikinį senėjimą
- mažinti ir nutolinti raukšlių atsiradimą
- suteikti šviežią ir sveiką odos išvaizdą
- sumažinti odos problemų / ligų sukeltą uždegimą
 
Naudojimas:
 
Siekiant maksimalių rezultatų, geriausia yra užšaldyti ne paprasta vandenį, kuris dažniausias yra per "kietas" veido odai, o distiliuotą  ar dar geriau gėlių vandenį / hidrolatą. Taip Jūsų oda bus palepinta ne tik šalčio terapija,tačiau kartu ir itin naudingomis hidrolatų savybėmis. Kiekvieną rytą ledo kubeliu lengvai masažuokite švarią odą 1-2 minutes. Baigus, dar drėgną odą patepkite veido kremu.
 
Jei turite ploną odą, visų pirma pabandykite ant mažiau jautrių vietų (skruostų, kaktos) šiek tiek kambario temepratūroje palaikytą ledo kubelį. Itin šaltas, kątik iš kameros ištrauktas ledas gali pažeisti plonos odos kapiliarus.