Natūralus muilas

100% natūralūs muilai iš augalinių aliejų

Kodėl verta rinktis natūralų muilą?

Muilo gaminimo procese iš natūralių augalinių aliejų, juos saponifikuojant, yra išskiriamas natūralus glicerinas.Kadangi tai itin populiarus ir naudingas produktas, komercinėje gamyboje muilininkai dažniausiai išsiskyrųsį gliceriną atskiria nuo muilo ir parduoda kaip atskirą žaliavą kosmetikos gamintojams arba naudoja kituose produktuose. Be to, siekiant sutaupyti, dažniausiai yra naudojami rafinuoti, žymiai mažiau gerųjų savybių (drėkinimo, maitinimo, žaizdelių gydymo) turintys aliejai, jau

100% natūralus muilas

nekalbant apie kenksmingas medžiagas tokias kaip dažikliai, sintetiniai kvapai ir kt. nenatūralios, cheminės medžiagos bei konservantai, kurie gali sukelti netgi kancerogeninius susirgimus. Verta nepamiršti, jog oda yra organas, sugeriantis viską iš aplinkos, ypač tai, kas ant jo užtepama. 

Alternatyva populiariajam, masinio naudojimo muilui yra muilai iš natūralių žaliavų. Be galo svarbu atkreipti dėmėsį į visų produktų, kurie turi sąlytį su Jūsų oda sudėtį. 

 

MUILAS SU LEVANDOMISNatūralus muilas su levandomis

 
Muilas išskirtinis savo natūralia augalinių aliejų sudėtimi. Šaltasis gamybos būdas išsaugojo visas gerąsias rankomis rinktų levandų žiedų ir jų gryno eterinio aliejaus savybes. Tad mėgaukitės odą valančiu bei drėkinančiu poveikiu ir atsiskleidžiančiu švelniuoju levandų aromatu kaskart naudodami šį mažą stebuklą. Visi aliejai įeinantys į produkto sudėtį yra nerafinuoti, šalto spaudimo bei turi kokybę patvirtinančius dokumentus.
 
 
Sudėtis: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Aqua, Sodium Palmate, Sodium Rapeseedate, Glycerin, Kaolin, Lavandula angustifolia Herb Oil.
 
 
 
Kiekis: 50 g

MUILAS SU MEDETKOMIS

Natūralus muilas su medetkomis

 
Muilas išskirtinis savo natūralia augalinių aliejų sudėtimi. Šaltasis gamybos būdas išsaugojo visas gerąsias medaus, rankomis rinktų medetkų žiedų ir grynų eterinių aliejų savybes. Tad mėgaukitės odą valančiu bei drėkinančiu poveikiu ir atsiskleidžiančiu gėlėtu aromatu kaskart naudodami šį mažą stebuklą. Visi aliejai įeinantys į produkto sudėtį yra nerafinuoti, šalto spaudimo bei turi kokybę patvirtinančius dokumentus.
 
 
Sudėtis: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Aqua, Sodium Palmate, Sodium Sheabutterramphoacetate, Glycerin, Honey, Lavandula angustifolia Herb Oil, Citrus sinensis Expressed, Curcuma Longa Leaf Powder, Calendula officinalis. Peel Oil.
 
Kiekis: 50 g
 

 MUILAS SU RAMUNĖLĖMIS

Natūralus muilas su ramunėlėmis

 
Muilas išskirtinis savo natūralia augalinių aliejų sudėtimi. Šaltasis gamybos būdas išsaugojo visas gerąsias rankomis rinktų ramunėlių žiedų ir grynų eterinių aliejų savybes. Tad mėgaukitės odą valančiu bei drėkinančiu poveikiu ir atsiskleidžiančiu saulėtuoju ramunėlių aromatu kaskart naudodami šį mažą stebuklą. Visi aliejai įeinantys į produkto sudėtį yra nerafinuoti, šalto spaudimo bei turi kokybę patvirtinančius dokumentus.
 
 
Sudėtis: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Aqua, Sodium Palmate, Sodium Rapeseedate, Glycerin, Hippophae rhamnoides Oil, Verbena officinalis Leaf Rectified Oil, Anthemis nobilis.
 
Kiekis: 50 g

MUILAS SU PIPIRMĖTĖMIS

Natūralus pipirmėčių muilas

 
Muilas išskirtinis savo natūralia augalinių aliejų sudėtimi. Šaltasis gamybos būdas išsaugojo visas gerąsias eterinio pipirmėčių aliejaus savybes. Pipirmėtės ramina ir gaivina, tad mėgaukitės odą valančiu bei drėkinančiu poveikiu ir atsiskleidžiančiu pipirmėčių aromatu kaskart naudodami šį mažą stebuklą. Visi aliejai įeinantys į produkto sudėtį yra nerafinuoti, šalto spaudimo bei turi kokybę patvirtinančius dokumentus.
 
 
Sudėtis: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Rapeseedate, Disodium Wheatgermanphodiacetate, Aqua, Mentha piperita Oil, Triticum Aestivum.
 
Kiekis: 50 g