Natūralios priemonės plaukų apimčiai didinti

Kiekviena moteris trokšta turėti išpuoselėtus, švytinčius, storus, sveikus plaukus, kurie trauktų žvilgsnį ir visus žavėtų. Sukurti vizualiai plaukų apimtį didinančią šukuoseną nėra sudėtinga, tačiau kur kas svarbesnė yra plauko struktūra, kad plaukas atrodytų purus ir sveikas ne tik iš išorės, o ir viduje. Visos moterys trokšta turėti sveikus, purius ir tankius plaukus. Tačiau tai daug sudėtingiau nei atrodo. 

Plaukams reikalinga ne tik ypatinga, tačiau būtina ir reguliari priežiūra. Plaukus reikia puoselėti nuolatos, ypač sudėtinga atgaivinti nusilpusius, pažeistus plaukus. Apimties plaukams suteiksite, jei atitinkamai rūpinsitės savo plaukais bei pasirinksite tinkamas plaukų priežiūros priemonės, tinkamus metodus ir būdus.

Didesnę apimtį plaukams galite suteikti įvairiais būdais. Tai gali būti šukuosenos pakeitimas, plaukams reikalingų vitaminų vartojimas, apimties suteikiantis šampūnas ir kondicionierius bei begalė kitų. Prekybos centrai siūlo iš ties platų asortimentą, tačiau daugelis jų, suteiks trumpalaikį poveikį. Greitai plaukai gali nusilpti, prarasti žvilgesį ir purumą, todėl bet kokiu atveju, geriausia išeitis norimam rezultatui pasiekti yra natūralių priemonių naudojimas. Kad ir kokias priemones plaukų priežiūrai pasirinktumėte, svarbu jų nepadauginti. 

Tačiau priemonių naudojimas plaukų priežiūroje nėra pats svarbiausias elementas. Svarbiausia - saikingas, reguliarus bei teisingas plaukų plovimas. Nes besaikis plaukų plovimas alina plaukus, skatina greitesnį riebalavimąsi ir juos sausina. Vietoj to derėtų rinktis specialius šampūnus ar aliejus, specialiai skirtus plaukams, kurie linkę riebaluotis arba yra sausi. Pavyzdžiui, po treniruotės ar po aktyvaus sporto, maudantis duše prakaitą iš plaukų nuplausite ir be šampūno, pakanka nuplauti grynu vandeniu. Tačiau plaukus patartina plauti prieš darantis šukuoseną, nes šampūnai, įvairūs ekstraktai ir aliejai turi specialių, plaukų apimtį didinančių savybių.

Bičių vaškas suteikia plaukams daugiau apimties, juos stiprina ir storina. Plaukai tampa paklusnesni ir geresnės tekstūros, todėl juos lengviau modeliuoti. Bičių vaškas suteikia blizgesio ir žvilgesio, apsaugo nuo plaukų galiukų skilinėjimo. Vaškas ir antioksidantai apsaugo plaukus nuo pažeidimų ir kenksmingų medžiagų, atsirandančių dėl kasdienio formavimo ir aplinkos veiksnių poveikio.

Tamanų aliejus apsaugo sausus, pažeistus plaukus, stiprina plaukų folikulus ir padeda sumažinti slinkimą, suteikia plaukams blizgesį ir gyvybingumą. Norint paskatinti plaukų augimą ir padidinti apimtį - ištepkite galvos odą ir plaukus ir palikite nakčiai.

Kokosų aliejus yra unikalus savo sudėtimi ir vienu metu atlieka keletą funkcijų: drėkina, maitina, minkština, švelnina, naikina bakterijas, palaiko natūralų odos Ph ir tolygiai padengia kiekvieną plauką. Plaukai tampa paklusnūs, švelnūs, žvilgantys ir didesnės apimties.