Privatumo politika

Privatumo politika

NATURAL-SUPPLY.COM visais atvejais gina savo klientų privatumą, todėl šiame puslapyje aprašome www.natural-supply.com interneto svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus. NATURAL-SUPPLY.COM nėra atsakinga už kitų interneto tinklapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Techniniai duomenys

Administruodami interneto svetainę bei atlikdami www.natural-supply.com serverių darbo profilatiką, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant kitą statistinę informaciją. Galime panaudoti "sausainėlius" (angl. cookies) ir išsaugoti www.natural-supply.com svetainės lankymo istorinius duomenis.

Asmeniniai duomenys

www.natural-supply.com svetainėje pateikiamose užsakymo formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę ar įmonės informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą ar įmonės biuro adresą). Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei komandai reikėtų su juo susisiekti.

Duomenų apsauga

www.natural-supply.com svetainės lankytojų surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.