Gražių blakstienų ir antakių paslaptys

Kiekviena moteris geidžia turėti ilgas ir gražias blakstienas bei švelnius ir tankius antakius. Ir nors ne visos yra apdovanotos riestomis šilkinėmis blakstienomis ar ryškiais antakiais, moterys juos gražina ir dailina įvairiomis priemonėmis. Šie akis gaubiantys plaukeliai yra pirmoji apsauga, o taip pat ir puošmenos, kurios suteikia akims ir veidui išraiškingumo. Dėl to tiek moterys, tiek vyrai, turėtų skirti dėmesio antakiams ir blakstienoms, o pirmenybę derėtų teikti natūralioms priežiūros priemonėms.

Vakare blakstienas galite patepti ir švelniai pamasažuoti ricinos aliejumi, kuris puoselėja ir teikia grožio. Tačiau iš ryto to daryti nerekomenduojama, nes ricinų aliejus traukia dulkes, todėl blakstienos gali negražiai sulipti. Kad blakstienos būtų elastingos ir nelūžinėtų, taip pat galite naudoti ir nakvišų aliejų. Jame yra gama-linoleno rūgšties, kuri puikiai atlieka puikią audinių apsauginę funkciją. Norint išsaugoti ir puoselėti blakstienų grožį, reikėtų stengtis jas tausoti ir kitais būdais. Todėl visuomet prieš einant miegoti būtina nuvalyti makiažą. Ir apskritai, kiek įmanoma dažniau stenkitės išsiversti be akių makiažo, tokiu būdu tausosite gležnus blakstienų ir antakių plaukelius, nes per dažnas ir per gausus akių dažymas labai sekina trapias mūsų blakstienas. Paprastai, juodame blakstienų tuše būna nikelio, o spalvotos šios kosmetikos priemonės turi dar daugiau dirginančių medžiagų. Dėl šių priežasčių, rekomenduojama rinktis tik natūralią kosmetiką.

Moterų antakių priežiūroje svarbiausia yra formos suteikimas, plaukelių tepimas bei dažymas. Gražūs antakiai tarsi suteikia veidui formą, vizualiai padidina akis bei slepia trūkumus. Todėl specialistai rekomenduoja antakiais ir blakstienomis rūpintis taip pat uoliai, kaip oda ir plaukais. Patariama kas vakarą priešingomis kryptimis šukuoti antakius ricinos aliejuje išmirkytu šepetėliu. Siekiant ryškesnio efekto, aliejų prieš naudojimą galima pašildyti karšto vandens vonelėje. Taip pat, antakius galima tepti maitinamuoju kremu bei augaliniu aliejumi. Tai gerina ir skatina jų augimą, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio, kurį sukelia saulė ir vėjas, be to neleidžia jiems išsausėti ar išblukti. Natūralios priemonės, priešingai nei sintetinės, ypatingai intensyvaus antakių augimo neskatins, tačiau svarbiausia jog tai ilgainiui pagerins jų būklę ir sustiprins plaukų svogūnėlius bei leis ilgiau džiaugtis gražiais ir natūraliais antakiais. Natūrali antakių ir blakstienų priežiūra – tai ilgalaikė investiciją į grožį.

Šią pačių pasigamintą blakstienų pastą galima naudoti kasdien. Sudedamosios dalys:

  • 2g kakavos sviesto;

  • 5g saldžiųjų migdolų aliejaus;

  • Ketvirtis arbatinio šaukštelio lanolino.

Gaminimas: visas sudedamąsias dalis vandens vonelėje reikia išlydyti ir kruopščiai išmaišyti, o tuomet atvėsinti. Jei pasta susidarė per tiršta, galite atskiesti ją trupučiu kviečių gemalų aliejaus. Laikyti šią pastą reikėtų sandariame, kremui skirtame indelyje.

Gelis antakiams

Tokį gaivinamąjį mišinį, kuris apsaugos nuo kenksmingų aplinkos sąlygų bei praturtins vitaminais, galima pasigaminti iš šių komponentų:

  • 5 g ricinos aliejaus;

  • 10 g saulėgrąžų arba sėmenų aliejaus;

  • 1-2 lašai kamparo aliejaus.


Ricinos aliejus yra labai universalus, tinkamas puoselėti tiek plaukus ir galvos odą, tiek antakius ir blakstienas. Turbūt ne kartą teko girdėti pripažįstant, jog šis aliejus išties efektyvus ir veiksmingas. Ricinos aliejus maitina ir stiprina blakstienas bei antakius. Tereikia įtrinti jo į antakių šaknis ir blakstienų kontūrą. O kad plaukeliai nebūtų tokie kieti, ricinos aliejų galima sumaišyti su saulėgrąžų arba alyvuogių aliejais ir pasidaryti kompresą, kurį reikėtų palaikyti 10 minučių.

 

Įsigykite Ricinos aliejaus su nuolaida: