Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus EKOLOGIŠKAS

Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus EKOLOGIŠKAS

Prekės kodas: Sweet orange essential oil
Prieinamumas:
Sandėlyje
Kaina: 3.50€

Galimi pasirinkimai

Tūris:


Aprašymas

Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus EKOLOGIŠKAS

Citrus aurantium dulcis

Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus išgaunamas spaudžiant viršutiniąją vaisių žievės dalį, pagrindinės sudėtinės dalys yra limonenas, citralis, mircenas. Šis aliejus veikia kaip antidepresantas, tonizuoja, gerina nuotaiką, skatina virškinimą bei švelniai ramina. Apelsinų aliejaus kvapas šiltas ir linksmas, sukaupęs saulės šviesos energiją ir keliantis nuotaiką, todėl ypač tinkamas vartoti esant prastai nuotaikai, stresui, ypač žiemą ir niūriomis dienomis. Dėl savo nuostabaus kvapo ypatingai mėgiamas odos priežiūros priemonėse: kremuose, lūpų balzamuose, vonios druskose. Apelsinų eterinis aliejus palankiai veikia odą, detoksikuoja, skatina kolageno gamybą, padeda pašalinti raukšles ir tonizuoja odą, todėl ji visada bus sveika ir spindinti.

Nervų sistema: Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus yra puikus antidepresantas. Daugybę metų apelsinų eterinis aliejus žinomas dėl nuotaiką pakeliančių, atgaivinančių, atpalaiduojančių savybių. Ingredientas linalolis padeda nuraminti mintis, sumažina stresą ir efektyviai malšina nerimą.

Virškinimo sistema: Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus skatina virškinimą, didina apetitą, turi savybių, gydančių įvairias skrandžio, virškinimo, vidurių pūtimo problemas.

Odos priežiūra: Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus padeda išlaikyti sveiką, lygią, išpuoselėtą odą. Taip pat padeda gydyti tokias odos problemas, kaip aknė, dermatitas, jautri, sudirgusi oda. Be to, saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus stabdo senėjimo procesą, skatina kolageno gamybą ir greitina kraujo apytaką odos ląstelėse. Tai puiki priemonė nuospaudoms ant pėdų gydyti. Valančios ir detoksikuojančios savybės gali padėti atsikratyti celiulito.

Antiseptinės savybės: Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus slopina mikrobų augimą, lengvina tiek vidinį, tiek išorinį uždegimą, sukeltą infekcijų.

Detoksikacija: Šlapimą varančios saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus savybės skatina detoksikaciją. Taip pat saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus stimuliuoja limfinę sistemą, šlapimo pūslę ir inkstus.

Kitos savybės: Antibakterinėmis ir antiseptinėmis savybėmis bei maloniu, gaiviu, saldžiu apelsinų kvapu pasižymintis saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus gali būti dedamas į namų valymo priemonių sudėtį. Taip pat, saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus - puiki priemonė nuo vabzdžių.

 

Atsargumo priemonės:

  • Gali netikti žmonėms, alergiškiems citrusiniams vaisiams
  • Gali pasireikšti paviršinis odos jautrumas saulės spinduliams
  • Vengti patekimo į akis
  • Nenaudoti eterinių aliejų vidiniam vartojimui prieš tai nepasikonsultavus su kvalifikuotu specialistu
  • Eterinius aliejus skieskite tik su gerais, kokybiškais baziniais aliejais
  • Prieš tepdami eterinį aliejų ant odos, išbandykite ant mažo ploto

 

Dokumentai:

  • MSDS.

 

Ši informacija yra informacinio pobūdžio. Ji neturėtų būti laikoma mediciniu patarimu. Natural-supply.com nesiekia suteikti medicininių patarimų ir receptų. Prieš pradėdami naudoti žaliavas medicininiais tikslais pasikonsultuokite su gydytoju ar specialistu.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras

Žymos: