Straipsniai

NATŪRALŪS ALIEJAI, PADEDANTYS SUMAŽINTI NERVINĘ ĮTAMPĄ

Nervinė įtampa arba stresas - organizmo reakcija į žmogui nemalonius išorinius ar vidinius dirgiklius. Ko gero visiems pažįstamas jausmas, kai nuo pat ryto skauda galvą, mintyse krūvos neatliktų darbų, vienu metu reikia priimti krūvą svarbių sprendimų, o apie maistą net pagalvoti nėra laiko. Ši nekonkreti, daugeliui gerai pažįstama būsena ir yra nervinė įtampa.

 

NATŪRALŪS ALIEJAI, PADEDANTYS GYDYTI SUSKELDĖJUSIAS LŪPAS

Nuostabiai atrodančios, putlios ir žavingos lūpos - tai tarsi moters grožio simbolis. Nėra nieko gražesnio už puikiai atrodančias, sveikas ir nuostabiai padažytas lūpas. Tačiau, kai lūpos išsausėja, būna gana sunku ir netgi nemalonu šypsotis, o ir atrodo jos ne itin gražiai.


KAIP PADĖTI IŠSAUSĖJUSIAI ODAI?

Kiekviena moteris nori turėti švelnią tarsi aksomas odą. Mūsų oda yra tikra išdavikė, ji parodo mūsų gyvenimo būdą, atskleidžia mūsų amžių, patirtą stresą ar žalingus įpročius. Daugelis moterų lepina savo odą įvairiausiais kremais, manydamos, kad ją puoselėja ir gaivina, tačiau su kosmetika oda gauna dozę kenksmingų medžiagų.


ARGANO ALIEJUS - STEBUKLAS PLAUKAMS

Suaugęs žmogus turi vidutiniškai apie 100.000-150.000 plaukų ant galvos. Netekti nuo 20 iki 100 plaukų per dieną yra normalu, todėl keletas plaukų ant drabužių ar šepečio dar nebūtinai reiškia pavojaus signalą. Tačiau, jei plaukų slinkimas darosi intensyvesnis ir ima varginti, derėtų tuo susirūpinti, kol dar ne per vėlu. Su plaukų slinkimu susiduria tiek vyrai, tiek moterys.

 


KAIP RŪPINTIS NAGAIS, KAD JIE TAPTŲ TOBULI?

Rankos tai tarsi mūsų vizitinė kortelė, kuri suteikia daug informacijos apie žmogų. Jos gali atskleisti dirbamą darbą, pomėgius, asmenines savybes, o ypač sveikatos būklę. Nedailius, pažeistus, lūžinėjančius ar įtrūkusius nagus sunku paslėpti - tad šįkart viskas apie nagų priežiūrą.

 


VISKAS APIE RIEBŲ MAISTĄ: KO VENGTI IR KAS NAUDINGA?

Sotus maistas nebūtinai yra nesveikas maistas - viskas priklauso nuo to, kokių riebalų gaunate maitindamiesi. Žmogaus organizmui riebalai yra energijos šaltinis ir su maistu jų gauti būtina - tiesiog svarbiausia žinoti, kokie riebalai yra naudingi organizmui, o kokie - pavojingi. Tad panagrinėkime, kokie būna riebalai ir kuo jie skiriasi.

 


GRAŽIŲ BLAKSTIENŲ IR ANTAKIŲ PASLAPTYS

​Kiekviena moteris geidžia turėti ilgas ir gražias blakstienas bei švelnius ir tankius antakius. Ir nors ne visos yra apdovanotos riestomis šilkinėmis blakstienomis ar ryškiais antakiais, moterys juos gražina ir dailina įvairiomis priemonėmis. Šie akis gaubiantys plaukeliai yra pirmoji apsauga, o taip pat ir puošmenos, kurios suteikia akims ir veidui išraiškingumo. Dėl to tiek moterys, tiek vyrai, turėtų skirti dėmesio antakiams ir blakstienoms, o pirmenybę derėtų teikti natūralioms priežiūros priemonėms.

 


PAGALBA KOVOJANT SU CELIULITU

Mūsų laikais celiulitas tapo galima sakyti didžiausia šiuolaikinės moters problema. Dėl savito riebalų pasiskirstymo organizme ši problema dažniausiai kankina moteris ir, nors celiulitas dažnai siejamas su amžiumi, gali pasireikšti tiek jaunoms, tiek vyresnėms moterims, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar kūno sudėjimo.

 


PAGALBA KOVOJANT SU CELIULITU